Nici wchłanialne PDO First Lift

zabiegi medycyny estetycznej

Najlepsza nieinwazyjna metoda z zakresu medycyny estetycznej, która szybko i namacalnie dokonuje korekty dowolnych obszarów ciała pacjenta.

Image

Nici są wykonane z rozpuszczalnej substancji PDO, która rozpuszcza się po roku, ale efekty utrzymują się do dwóch lat. Materiał z którego wykonana jest nić ulega całkowitemu rozpadowi do wody i dwutlenku węgla, jest więc bezpieczny dla pacjenta. Nici PDO - pobudzają w tkankach proces neokolagenezy, czyli stymulują produkcję nowego kolagenu - białka odpowiedzialnego za sprężystość skóry.

Zabieg medycyny estetycznej
przeznaczony dla:

Zabiegi dla twarzy
Zabiegi dla mężczyzn

Dzięki Silhouette-Soft™ kobieta odzyskuje młodą, wypoczętą twarz i nikt oprócz niej nie wie, dlaczego.

Nowy, bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skory i redukujący oznaki jej starzenia.

Silhouette-Soft™, to bio-wchłanialne nici ze stożkami. Zostały opracowane przez amerykańskich naukowców, aby poprawić wygląd policzków przywrócić objętość skory w okolicy jarzmowej i podnieść brwi.

Silhouette-Soft™, to najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na rynku. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, w ciągu 30 min. w gabinecie lekarskim.

Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette – Soft™ widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życiabezpośrednio po wyjściu z gabinetu.  Korekcja utrzymuje się od  12 do 18 miesięcy.Nici te można stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowegolub toksyny botulinowej, co umożliwia osiągnięcie jeszcze bardziej naturalnego wyglądu.

Nici Silhouette - Soft™ zostały zrobione z kwasu polimlekoweg o i kwasu glikolowego. Składniki te czynią  nici w pełni wchłanialnymi. Produkowane są w Michigan w USA w oparciu o 6-letnie doświadczenie Firmy w produkcji nicido liftingu. Gwarancją bezpieczeństwa jest to iż, materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszyamerykański organ kontrolny FDA (Urząd ds. Żywności i Leków).

Dystrybutorem Silhouette-Soft™ w Polsce jest PAD Technologies Ltd.

Zobacz również:

Zobacz również:

© 2018 Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.