Medycyna pracy

medycyna i diagnostyka

Godziny przyjęć pacjentów

LekarzePoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota

dr n. med. Andrzej Kotłowski


specjalista chorób wewnętrznych


specjalista medycyny morskiej i tropikalnej

  900-1300 1530-1700 1630-1830    

lek. med. Hubert Białasiewicz

specjalista medycyny pracy

specjalista chorób wewnętrznych

1400-1530          

Zakres działalności Poradni medycyny pracy

Do obszarów działania medycyny pracy należy badanie wpływu środowiska pracy na pacjenta, diagnostyka, leczenie i profilaktyka chorób zawodowych. Z tematyką medycy pracy, aktualnie obowiązującymi przepisami oraz listą chorób zawodowych mogą się Państwo zapoznać na stronach Instytutu Medycyny Pracy www.imp.lodz.pl oraz w zakresie obowiązków Pracodawcy w  serwisie Państwowej Inspekcji Pracy www.pip.gov.pl


Medycyna Specjalistyczna ZOZ  oferuje pełen zakres badań pracowniczych:

  • badania wstępne
  • badania okresowe
  • badania kontrolne
prowadzonych przez doświadczonych lekarzy specjalistów medycyny pracy również z uwzględnieniem specjalistów medycyny morskiej i tropikalnej.

Przeprowadzamy badania pracowników, uczniów, badania dla kierowców, dla osób pracujących na morzu (marynarzy, rybaków), badania nurków i płetwonurków, osób pracujących w warunkach szkodliwych, pracujących na wysokości oraz dla osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń. Badania potwierdzone są zaświadczeniem lekarskim lekarza medycyny pracy.

 

UWAGA!
Prosimy pamiętać, iż osoba ubiegająca się o zaświadczenie o zdolności do pracy na określonym stanowisku, powinna posiadać ze sobą skierowanie od pracodawcy ze wskazaniem stanowiska pracy -  pliki do pobrania.
Zgodnie z Kodeksem Pracy pracodawca (w tym samozatrudniony) kierujący pracownika (w tym siebie samego), musi podpisać z przychodnią wydającą orzeczenia umowę o wykonywanie badań z zakresu medycyny pracy - pliki do pobrania.
Wszystkie  badania można wykonać na miejscu od ręki.

Pliki do pobrania

Skierowanie na badanie profilaktyczne (nowy wzór od 1 kwietnia 2015)

Dla firm i instytucji

  • Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje. Oferujemy elastyczne warunki finansowe oraz terminy badań pracowników, które możemy dla Państwa indywidualnie dopasować.
  • Dla zaoszczędzenia Państwa czasu i formalności wszystkie niezbędne badania pracowników można przeprowadzić na miejscu w ciągu 1 wizyty korzystając z poradni specjalistycznych, pracowni RTG, USG, EKG i spirometrii oraz laboratorium analitycznego, znajdujących się w budynku. Oferujemy kompleksowe umowy w zakresie medycyny pracy.

W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt z Zarządem:

  • e-mail: medspec@medspec.pl
  • telefonicznie przez rejestrację 58 551 74 55 nr wewnętrzny  110

Zobacz również

© 2018 Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.