szukaj w serwisie

Medycyna pracy

medycyna i diagnostyka

Zakres działalności Poradni medycyny pracy

Do obszarów działania medycyny pracy należy badanie wpływu środowiska pracy na pacjenta, diagnostyka, leczenie i profilaktyka chorób zawodowych. Z tematyką medycy pracy, aktualnie obowiązującymi przepisami oraz listą chorób zawodowych mogą się Państwo zapoznać na stronach Instytutu Medycyny Pracy www.imp.lodz.pl oraz w zakresie obowiązków Pracodawcy w  serwisie Państwowej Inspekcji Pracy www.pip.gov.pl


Medycyna Specjalistyczna ZOZ  oferuje pełen zakres badań pracowniczych:

  • badania wstępne
  • badania okresowe
  • badania kontrolne
prowadzonych przez doświadczonych lekarzy specjalistów medycyny pracy również z uwzględnieniem specjalistów medycyny morskiej i tropikalnej.

Przeprowadzamy badania pracowników, uczniów, badania dla kierowców, dla osób pracujących na morzu (marynarzy, rybaków), badania nurków i płetwonurków, osób pracujących w warunkach szkodliwych, pracujących na wysokości oraz dla osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń. Badania potwierdzone są zaświadczeniem lekarskim lekarza medycyny pracy.

 

UWAGA! Prosimy pamiętać, iż osoba ubiegająca się o zaświadczenie o zdolności do pracy na określonym stanowisku, powinna posiadać ze sobą skierowanie od pracodawcy ze wskazaniem stanowiska pracy. Wszystkie  badania można wykonać na miejscu.

Godziny przyjęć pacjentów

LekarzePoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
dr n. med. Andrzej Kotłowski
specjalista chorób wewnętrznych
specjalista medycyny morskiej i tropikalnej
  900-1300 1530-1700 1630-1830    

Pliki do pobrania

Skierowanie na badanie profilaktyczne (nowy wzór od 1 kwietnia 2015)

Dla firm i instytucji

  • Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje. Oferujemy elastyczne warunki finansowe oraz terminy badań pracowników, które możemy dla Państwa indywidualnie dopasować.
  • Dla zaoszczędzenia Państwa czasu i formalności wszystkie niezbędne badania pracowników można przeprowadzić na miejscu w ciągu 1 wizyty korzystając z poradni specjalistycznych, pracowni RTG, USG, EKG i spirometrii oraz laboratorium analitycznego, znajdujących się w budynku. Oferujemy kompleksowe umowy w zakresie medycyny pracy.

W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt z Zarządem:

© 2016 All Rights Reserved.Medycyna Specjalistyczna Sopot